Epi. Nie pozwól mi upaść.
Katarzyna Wycisk

„Epi. Nie pozwól mi upaść” to najnowsza książka Katarzyny Wycisk – autorki bestselerowej powieści Krew Nowych Bogów oraz serii Falcon.
Jest to idealna pozycja dla osób szukających czegoś emocjonującego i świeżego. Opowiada historię młodej kobiety walczącej z epilepsją i mężczyzny z niełatwą przeszłością. Mówi o pasji, przeciwnościach losu, prawdziwej przyjaźni i miłości, szczerości, zrozumieniu oraz akceptacji drugiego człowieka ze wszystkimi jego wadami.

Przedstawienie postaci

Mam na imię Lena i cierpię na epilepsje. Moja choroba to nieodłączna część mnie. Nie mogę tak po prostu wyłączyć zasilania i być normalną dziewczyną, chociaż staram się żyć jak każdy z Was. Mieszkam z przyjaciółką i kotem. Studiuję na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Mimo leków i systematycznych wizyt kontrolnych u neurologa nigdy nie wiem, kiedy przytrafi mi się atak. Strasznie ubolewam nad tym, że tak mało osób wie, jak się zachować będąc świadkiem napadu padaczki. Kiedyś ktoś zrobił mi krzywdę, tylko dlatego, że mnie trzymał. Ale to nic, dam radę, jestem silna. Moim wielkim wsparciem jest Kai, przyjaciel z internetu.

Jestem Alek, właściciel renomowanego studia tatuażu w Katowicach. Moje życie z pozoru wydaje się idealne. Mam panienek na pęczki, świetnych przyjaciół i życie z bajki. Wierzysz w to? Na pewno, w końcu nie masz powodu, żeby myśleć inaczej. Mam także drugie życie. Piszę książki pod pseudonimem, przelewając do nich swoją mroczną przeszłość. Tak poznałem Lenę.