Współpracuję z...

Współpraca się opłaca! W szczególności, kiedy znajdzie się odpowiednich ludzi. Mnie udało  się poznać wiele wspaniałych osób, dzięki którym powstają moje książki i cała związana z nimi otoczka. Chciałabym im serdecznie za wszystko podziękować. Z przyjemnością przedstawiam Wam zespół Wyciska:

Joanna Manikowska
beta czytelniczka, recenzentka

Kocham czytać i gotować. Kiedy już zadbam, żeby rodzina była najedzona, dzielę się z Internautami opiniami o przeczytanych książkach. 
Uwielbiam kryminały i fantastykę, a w szczególności prozę Kurta Vonneguta i Marka Krajewskiego.
Znajdziecie mnie pod tym adresem: 
https://www.asiaczytasia.pl

Karolina Brzostek
beta czytelniczka, lektor

W internecie posługuję się niesławnym nazwiskiem – Karolina Batory. Od zawsze zafascynowana jestem tematyką mrocznych istot. Śledzę także dokonania historycznych zbrodniarzy, w tym krwawą hrabinę, której nazwisko zapożyczyłam podczas tworzenia tekstów. Podróż przez fantastyczny świat rozpoczęłam od Harrego Pottera, jak większość młodzieży, następnie bez pamięci mnie pochłonął. Z zamiłowania zajmuję się śpiewaniem i wdrażam się w tematykę czarów, uzdrawiania ziołami i szeroko pojętym tematem – dzięki, któremu zasłużyłam na miano wiedźmy.

Krystyna Chorążkiewicz
beta czytelniczka

Jestem zwariowaną zodiakalną rybką. Kocham literaturę fantastyczną. Wszystko, co nie z tej Ziemi sprawia, że mój świat nabiera kolorów.

Artur Bojko
beta czytelnik

Od małego ćwiczyłem różne sztuki i systemy walki. Zabawa każdą bronią mnie interesowała. Mam doświadczenia z Karate Shotokan, Teakwon-do oraz KrawMagi. Ponadto obsługa broni palnej, zarówno czarno prochowej jak i współczesnej. Uczę się strzelać ‘po tatarsku’ z łuku, gdzie cięciwę trzyma się kciukiem, sposób śródziemnomorski też znam. Rzucanie nożami uprawiam dla przyjemności. Cytując Kaczmarskiego “Unoszę się honorem nie znając się z honorem”, staram się jak mogę trzymać etykiety i być dżentelmenem, a wychodzi jak zwykle. Sporo pracowałem z dzieciakami 3-12 i lubię maluchy. Na co dzień zajmuje się bezpieczeństwem danych pracując dużo przy komputerze. Dwa brązowe medale z szermierki, jeden z pływania oraz złoto w Małej Olimpiadzie Jatomi. Przygodę z książkami zacząłem od “Szkoły przy cmentarzu” i “Harryego Pottera”. Zawsze bardziej wolałem fantastykę od sci-fi, przeszłość od przyszłości. Mało odkrywcze jest, że nie przepadam za czystym romansem, jakoś mi się nudzi (za mało krwi czy coś ). Wampiry, moja miłość nastoletnia, w każdej postaci i ilości. A ostatnio wszystko co ma związek z Rzeczpospolitą Obojga Narodów, a zwłaszcza lisowczykami (aka elearami, zagończykami, straceńcami, krwawymi diabłami, junakami, a czasem nawet wilkołakami). Ta lekka jazda to moja ukochana jednostka. Jestem beta-readerem specjalizującym się w szeroko pojętych militariach. Upewniam się że walka będzie brutalna i realna nawet jeśli bohaterowie dysponują nadzwyczajnymi mocami.

Patrycja Drozd
beta czytelniczka

Jestem niepoprawną optymistką, starającą się dostrzegać pozytywne rzeczy nawet tam, gdzie ich nie ma. Wciągnęłam się w fantastyczny świat, gdy byłam dzieckiem, czytając Harry’ego Pottera i tak już zostało. Kocham fantasy, sci-fi, kryminały (chociaż tych raczej więcej obejrzałam niż przeczytałam), ale przede wszystkim romanse. Uwielbiam podróżować, rysować i pisać. Oprócz rysowania, do którego właśnie wracam po latach przerwy, lubię też wykonywać wszelkiego rodzaju prace manualne – od wyszywania, przez robienie zajączków ze styropianowych jajek i wstążek, aż po malowanie ścian w pokoju. Obecnie pracuję nad swoim debiutem, który myślę, że można określić mianem space opery. Po latach przepisywania i zaczynania od nowa w końcu mam jasną, spójną wizję planowanej trylogii. Jako beta czytelnik stawiam przede wszystkim na szczerość i skupiam się na emocjach, które wywołuje tekst.

Katarzyna T. Mirończuk
beta czytelniczka

Możliwe, że urodziłam się z książką w ręce. Oprócz czytania mam wiele zainteresowań, z których żadne nie są rozwijane na tyle konsekwentnie, żebym mogła powiedzieć, że to właśnie jest moja pasja. Z całego zestawu tego, czym zajęłabym się bardzo chętnie, skupiłam się na książkach:

– czytam – głównie fantastykę, historię, powieści psychologiczne i biografie osób, które czymś mnie zaintrygują

– piszę – trochę poezji, trochę opowiadań (debiut w antologii horroru „Czerwone pióro”), aktualnie pracuję nad światem epickiej fantastyki, który już teraz urósł do trylogii, a w głowie i szkicach mam mnóstwo pomysłów i zastanawiam się, gdzie składa się podanie o wydłużenie życia, bo czas u mnie to bardzo deficytowy towar

– pracuję z tekstem – jestem redaktorką, korektorką i beta czytelnikiem

Oprócz książek kocham zwiedzać bunkry, lochy, ruiny i cmentarze, muzea i zamki. Zajmują mnie również sztuki walki, lubię broń palną i białą – o ile z pierwszą miałam do czynienia, to ta druga jest w sferze „jak tylko będę miała trochę czasu”, więc póki co pozostaje mi czytanie o niej

Uwielbiam podróże i poznawanie nowych miejsc, a kiedy wracam do domu, piekę słodkości i – jeśli znajdę trochę czasu dla siebie – oglądam ulubione filmy, zajmuję się moimi roślinkami i… czytam

Dodatkowo - wykonanie okładek oraz strony www:

E.Raj

Opracowanie graficzne szablonu WordPress na potrzeby niniejszej strony.  Wykonanie projektu okładek pod druk do serii Falcon.

www.uczennekromanty.pl